پاری سن ژرمن ۲-۰ متز؛ دبل تیاگو سیلوا حکم پیروزی پاریس را امضا کرد


کواره – از چارچوب رقابت های جام حذفی فرانسه، از ساعت ۲۳:۴۵ به وقت ایران، دو تیم پاری سن ژرمن و متز به مصاف هم رفتند. تیاگو سیلوا در دقایق ۲۷ و ۷۲ گلزنی کرد تا میزبان تیم برتر میدان باشد. در این بازی کاوانی موقعیت های زیادی را از دست داد. 

                                                                              گزارش نیمه اول 

بازی با برتری پاریسی ها آغاز شد و میزبان توانست کنترل توپ و بازی را در اختیار بگیرد. در دقیقه ۵ ماکسول توپ را روی دروازه ارسال کرد. توپ در موقعیتی خطرناک می رفت تا در اختیار کاوانی قرار بگیرد اما گوییدو میلان هوشیار بود و به سرعت توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه ۱۲ پاری سن ژرمن صاحب یک ضربه کرنر شد. توپ به صورت زمینی برای دی ماریا ارسال شد و او با یک ضربه دروازه متز را نشانه گرفت اما توپ او به تیر دروازه برخورد کرد. در بازگشت، مدافعان متز توپ را دور کردند. 

بازی با فشار پاریسی ها دنبال می شد و هر لحظه امکان گل زدن وجود داشت. در دقیقه ۱۷ پاری سن ژرمن با یک بازی تیمی زیبا توپ را به سمت چپ دروازه متز رساند و روی دروازه ارسال کرد. کاوانی در موقعیتی عالی قرار گرفت اما ضربه سر او را دروازه بان متز به زیبایی مهار کرد. فشار پاری سن ژرمن بالاخره در دقیقه ۲۷ نتیجه داد و روی ضربه کرنر ارسالی، تیاگو سیلوا توانست حساب کار را ۱-۰ کند.

پس از گل نیز پاریسی ها دست از حمله بر نداشتند. در دقیقه ۳۵ کاوانی با غفلت مدافعان متز، درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. این شانس برای گل دوم پاری سن ژرمن عالی بود. در دقیقه ۴۰ ایکونه با یک پاس عمق زیبا، انکونکو را ر موقعیت تک به تک قرار داد اما دروازه بان متز باز هم توپ را مهار کرد. تا نیمه اول با همان نتیجه به پایان برسد. 

                                                                             گزارش نیمه دوم

تکمیل می شود…

                                                                                      آمار بازی 

تکمیل می شود…

porno

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

home