ناصری رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران کوار شد

با حضور مدیران ارشد اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس، امام جمعه و فرماندار شهرستان کوار مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران کوار برگزارشد.

به گزارش کواره، در این مراسم که صبح امروز یکشنبه ۱۲ دی ماه با حضور پاکدل مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، داریوش دهقان فرماندار، حجت الاسلام آقایی امام جمعه کوار و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد، از زحمات محمدپور رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تقدیر و ناصری بعنوان مسئول جدید این اداره منصوب شد.

در این جلسه پاکدل مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس گفت: توفیق خدمت به خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران سالهاست که نصیب بنده گردیده است و قبل از این بعنوان معاون فرهنگی در خدمت این جامعه عزیز بودم و طی این مدت جز تواضع و فروتنی نظاره گر چیز دیگری نبوده ام.

پاکدل افزود: خانواده های شهداء جز عزت و احترام نیازمند چیز دیگری نیستند و ما با برگزاری یادواره های شهداء، سرکشی از آنها خواهیم توانست فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج دهیم و زیر چتر ولایت حداقل دینی که بر عهده داریم را ادا نمائیم.

photo_2017-01-01_20-39-30
عکس از: صمد خسروی

porno

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

home