پایگاه خبری-تحلیلی کواره، جامعترین پایگاه تخصصی خبری-تحلیلی، حاصل تلاش گروهی از نخبگان و فعالان حوزه خبر است که فعالیت رسمی خود را از ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۳ آغاز کرده است.

نام این پایگاه خبری یعنی” کواره” در لغت نامه دهخدا به معنی سبدی چون گهواره که میوه و غیره در آن کنند آمده است،بر همین اساس سعی شده در طراحی لوگوی این خبرگزاری به این امر توجه شود و وجود سبد پراز میوه از این امر حکایت دارد.امیرخسرو دهلوی می گوید:

چون پیر ره نمود ترا، کارکردنی است
بی راهبر کواره ٔ بازارگان کشند.

همچنین منوچهری، شاعر پرآوازه پارسی می گوید:

وآن کشتگکان سخت کوش نکوشند
پس به کواره فرونهند و بپوشند.

کواره، در زمینه جمع آوری، پردازش، انتشار خبر، تحلیل مصاحبه و گزارش در قالب نوشتار، صدا و تصویر در محیط دیجیتال  فعالیت می کند و بر روی پایگاه های اینترنتی www.kavare.ir و www.hezbonline.com و www.hezbonline.ir منتشر می گردد.

این پایگاه خبری، با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل و موضوعات مختلف، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج نظرات، دیدگاه ها و تحلیل های صاحب نظران و فرهیختگان، محل مناسبی را برای ارائه اندیشه های بدیع به متخصصان و عموم افراد فراهم آورد.

کواره، کاملا از داخل مرزهای ایران و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

پایگاه تحلیلی خبری کواره، به هیچ گروه، حزب، سازمان، موسسه و انجمن تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

مخاطبین کواره را طیف وسیعی از متخصصان، کارشناسان، عموم مردم  و علاقه مندان به مباحث حوزه خبر به ویژه اخبار خاص و متفاوت ایران و جهان تشکیل می دهد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران پایگاه خبری کواره است.

دست اندرکاران کواره، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند. پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل) از جمله این موارد است.

از این رو نقل مطالب کواره، توسط سایر رسانه های گروهی و سایر مخاطبان، به منظور رعایت اخلاق حرفه ای، با ذکر منبع مجاز است.

تمامی نظراتی که از سوی مخاطبان کواره، ارسال شوند، با دقت مطالعه شده، در صورت صلاحدید و عدم مغایرت با خط مشی این پایگاه خبری، منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.

همکاران این پایگاه خبری، پیشاپیش از نظرات مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری – تحلیلی ، استقبال می کنند.

علی روشن- مدیرمسئول و صاحب امتیاز

 info@kavare.ir  برای ارسال مطالب مخاطبان گرامی در نظر گرفته شده است.

آدرس دفتر سایت:کوار-بلوار امام خمینی(ره)-خیابان شهید کراری-کدپستی ۷۳۴۶۱۱۳۱۱۱

تلفن دفتر سایت کواره:

۰۷۱۳۷۸۲۵۷۰۷

تلفن تماس با مدیر مسئول:

۰۹۱۷۴۵۶۵۱۵۵

شماره پیامک:

۳۰۰۰۸۹۸۳۷۳۶۳۵۳