تعهد و تعصب گمشده در مستطیل سبز؛ شجاع خلیل زاده، رفیقی نیمه راه!


کواره – محرم نویدکیا، قاسم حدادی فر، هادی عقیلی، اسماعیل فرهادی و … شاید هواداران فوتبال در اصفهان، حق دارند که از طرز برخورد مدافع جدایی طلب خود، دلگیر باشند. آن ها پیش از این، عادت به این بی مهری ها نداشته اند، به این رفیقان نیمه راه.

داستان خلیل زاده و فولاد مبارکه، از تابستان استارت خورد. از روزی که کمیته انضباطی در دعوای طرفین، حق را به طلایی پوشان دیار زاینده رود داد. در روز هایی که عبدالله ویسی در اندیشه جراحی تیم خود بود و مازاد ها را از ترکیب دور می کرد. در همان حین بود که دردسری جدید برای او و تیم نوپایش شکل گرفت. جدایی طلبی در قلب دفاع.

ویسی برای رهایی از هادی عقیلی، احمدی و ماجراهای اخیرشان، چشم به زوج شجاع و کولیبالی بسته ولی لرزیدن دل جوانک قدیم مس کرمان، کار را تحت تاثیر قرار می دهد. خلیل زاده که قانونا با سپاهان قرارداد دارد، عقل و هوشش را به هیاهوی پایتخت باخته و برای گرفتن رضایت نامه، پا را در یک کفش می کند. بی اهمیت به شرایط حساس و اخیر باشگاه، منافع فردی را در اولویت قرار می دهد و بار ها با پیغام و پسغام، از تمایلش به جدایی می گوید.

با این حال، اقتدار و موضع مشخص مدیریت باشگاه و شخص عبدالله ویسی، مسئله را ختم به خیر می کند تا موعد نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانه فرا می رسد. بازار شایعات داغ شده و خلیل زاده ای که تمرکزش بیشتر بر روی بازار است تا بازی برابر نفت تهران. فولادمردان به راحتی این بازی را در نقش جهان واگذار می کنند تا بهترین فرصت شاگردان ویسی برای کسب جام از کف برود.

این پایان داستان نیست. فیل شجاع یاد هندوستان کرده و پیوستن یار قدیمی به پرسپولیس، او را مشتاق تر از ابتدای فصل کرده است. هیاهوی پایتخت در حالی ذهن خلیل زاده را پر کرده که هواداران سپاهان، نمی توانند کمترین تاثیری در تصمیم او داشته باشند.

تیمی که در اندیشه هایجک و بازگشت به کورس قهرمانی است، باید در میدان اول با مدافع یاغی خود مصاف کند. سپاهانی که پس از سال ها، برای نخستین بار در لیگ قهرمانان آسیا غایب است، با کمبود نفرات در خط دفاعی، کار دشواری برای کسب سهمیه دارد و در این میان، نرمش مدیریت این تیم برای جدایی خلیل زاده، امری عجیب است!

شجاع خلیل زاده، این روز ها در کاراکتر رفیقی نیمه راه، در اندیشه ماجراجویی در پایتخت است و شجاعی که دیگر شجاع نیست!

porno

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

home